Wyszukiwanie
Wybierz kategorię
  Menu Zamknij

  Informacje o nas

  Szanowni klienci, witamy na naszej stronie internetowej. Chcielibyśmy przedstawić Państwu podstawowe informacje i cel naszej firmy.

  Firma EspressoServis s.r.o. została założona w lutym 2007 roku i działa na terenie całej Republiki Czeskiej. Przejęliśmy doświadczenia wynikające z wieloletniej współpracy z firmą Seladon, która działa w obszarze sprzedaży kawy importowanej i rozszerzyliśmy nasz zakres.

  Zaczęliśmy bardziej skupiać się na regularnej konserwacji, naprawach ekspresów do kawy i sprzedaży kawy, aby stać się specjalistą od espresso.

  Dzięki temu możemy zaoferować Państwu naprawy gwarancyjne marki Nivona, a także serwis i naprawy pogwarancyjne ekspresów Delonghi, Saeco, Siemens, Sage, Catler. Nasi mobilni technicy są w stanie świadczyć wszystkie usługi serwisowe bezpośrednio w Twoim biurze lub domu.

  Priorytetem naszej firmy jest być bliżej naszych klientów i chronić ich przed zmartwieniami. Nie ma potrzeby nigdzie podróżować, nasi technicy chętnie przyjadą do Ciebie lub możesz wysłać swój ekspres kurierem bezpośrednio do nas, a my się wszystkim zajmiemy.

  Na pewno nie zapomniałem o kawie jako takiej. W naszej ofercie znajdziesz mieszanki kaw Robusta i Arabica oraz plantacje kawy jednogatunkowe, które wypalane są w lokalnej palarni z naciskiem na jakość i świeżość. Ich wiek nie przekracza 1 miesiąca. Asortyment tych kaw znajdziesz w naszym E-sklepie.

  Naszym długoterminowym celem jest, aby każdy klient decydujący się na zakup ekspresu do kawy kupił ten właściwy, dostosowany do wszystkich jego potrzeb. I wiedzieć, że to urządzenie, podobnie jak na przykład nowy samochód, wymaga regularnej pielęgnacji. Tylko poprzez regularne serwisowanie ekspresu do kawy można osiągnąć dłuższą żywotność i bezawaryjną pracę. A przede wszystkim z prawidłowo działającego urządzenia można przygotować odpowiednie espresso.

  Powierz nam swój ekspres do kawy na godzinę, a poznasz różnicę w jakości przygotowanej kawy. Gdziekolwiek jedziemy, zawsze wracamy!

  EspressoServis zajmuje się również takimi działaniami jak doradztwo, szkolenia personelu, montaż ekspresów do kawy, sprzedaż części zamiennych itp.

  Zespół EspressoServis jest tu dla Ciebie.