Wyszukiwanie
Wybierz kategorię
  Menu Zamknij

  Durgol

  Durgol to szwajcarska marka znana z innowacyjnych produktów do odkamieniania i konserwacji urządzeń.

  Historia marki Durgol:

  Marka Durgol powstała w Szwajcarii i jest częścią firmy Düring AG, która ma długą historię w branży produktów chemicznych. Durgol specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji skutecznych i delikatnych rozwiązań do usuwania kamienia, zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. Dzięki ponad 65-letniemu doświadczeniu Durgol jest uważany za eksperta w odkamienianiu.

  Produkty Durgol:

  1. Odkamienianie: Głównym produktem marki Durgol są środki do odkamieniania. Produkty te zostały zaprojektowane, aby szybko i skutecznie usuwać osady kamienia z urządzeń takich jak ekspresy do kawy, czajniki, podgrzewacze wody i nie tylko.

  2. Ochrona materiałów: Durgol podkreśla, że ​​jego produkty są delikatne dla materiałów i nie niszczą wrażliwych powierzchni. Oznacza to, że możesz bez obaw używać Durgolu na różnych typach urządzeń i powierzchni.

  3. Łatwość użycia: Produkty Durgol zostały zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania. Zwykle mają postać specjalnego roztworu lub żelu, który można łatwo nałożyć na dotknięte obszary.
  4. Uniwersalne zastosowanie: Durgol nadaje się do szerokiej gamy urządzeń, czy to ekspresów do kawy, czajników elektrycznych, żelazek parowych czy podgrzewaczy wody. Dzięki temu marka nadaje się do różnych domów i środowisk.

  5. Innowacje: Marka Durgol nieustannie stara się wprowadzać innowacje i wprowadzać nowe produkty, które ułatwiają utrzymanie domu i wydłużają żywotność urządzeń.

  6. Odpowiedzialność za środowisko: Durgol jest wrażliwy na kwestie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności za środowisko. Produkty są często projektowane tak, aby minimalizować ich wpływ na środowisko.

  Podsumowując, Durgol to niezawodna marka, która koncentruje się na praktycznych i skutecznych rozwiązaniach w zakresie odkamieniania, które przyczyniają się do utrzymania optymalnej wydajności urządzeń gospodarstwa domowego.

  Sortuj po
  Wyświetl na stronie
  Obrazek durgol® swiss espresso

  durgol® swiss espresso

  5172
  durgol® swiss espresso to wysoce skuteczny, łatwy i bezpieczny w użyciu odkamieniacz. Odkamienianie ekspresu do kawy lub espresso jest szybkie i łatwe, bez konieczności czekania, aż proces odkamieniania zacznie działać. Odkamieniacz w płynie (2x125 ml)
  37,80 zł
  W magazynie
  Obrazek tabletki czyszczące durgol

  tabletki czyszczące durgol

  3865
  Środek do czyszczenia fusów kawy durgol® usuwa tłuszcz i resztki kawy, a tym samym zapobiega powstawaniu pleśni i bakterii w trudnych do kontrolowania obszarach we wnętrzu ekspresu do kawy. Regularne stosowanie środka do czyszczenia fusów kawy co najmniej dwa razy w miesiącu utrzymuje funkcjonalność ekspresu do kawy i podnosi jakość przygotowywanej kawy.
  43,80 zł 33,80 zł
  W magazynie
  Obrazek durgol® środek do czyszczenia systemów mlecznych 500ml

  durgol® środek do czyszczenia systemów mlecznych 500ml

  3820
  Środek do czyszczenia systemu mlecznego durgol jest przeznaczony do wszystkich typów i marek ekspresów do kawy z wbudowanym systemem mlecznym oraz do zewnętrznych spieniaczy mleka.
  49,80 zł 43,80 zł
  W magazynie
  Obrazek durgol® universal

  durgol® universal

  3814
  Szybki odkamieniacz durgol®universal szybko i skutecznie usuwa kamień ze wszystkich artykułów gospodarstwa domowego. Idealny do czajników, ekspresów do kawy, głowic prysznicowych, sitek, kranów, armatury itp.
  39,80 zł 37,80 zł
  W magazynie
  Obrazek durgol® universal bio

  durgol® universal bio

  3816
  Przyjazny dla środowiska i szybki odkamieniacz durgol universal bio łączy w sobie doskonałą szybkość odkamieniania z bardzo dobrą biodegradowalnością.
  39,80 zł 33,80 zł
  W magazynie