Wyszukiwanie
Wybierz kategorię
  Menu Zamknij

  Pomoc - najczęściej zadawane pytania

  Czy naprawiacie także ekspresy do kawy w domach?

  Tak, w serwisie pogwarancyjnym naprawiamy wszystkie typy ekspresów automatycznych, a w serwisie gwarancyjnym także ekspresy Delonghi. Technik przyjedzie z najbliższego miejsca, w zależności od lokalizacji, i dotrze do Ciebie w ciągu 3-5 dni roboczych po wcześniejszym ustaleniu.

  Jakie są ceny napraw?

  Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie. Najpierw technik musi zdiagnozować i zlokalizować usterkę, a następnie poinformować Cię o zakresie uszkodzeń i cenie. Oczywiście jest pełen przegląd ekspresu i zalecenie technika.

  Dlaczego konserwacja, którą wykonujemy w domu zgodnie z instrukcją, nie jest wystarczająca?

  Miejsca, do których nie można dotrzeć podczas rutynowej konserwacji, są prawie niedostępne. Czyszczenie przeprowadzamy profesjonalnymi środkami, na koniec technik dopasowuje ekspres do kawy, której używasz i oczywiście sprawdzamy szczelność układu wodnego.

  Jak często odkamieniać?

  Zalecamy prawidłowe odkamienianie raz w miesiącu za pomocą naszego zalecanego środka do usuwania kamienia z rdzy i kamienia tutaj.

  Jak często serwisować ekspres do kawy?

  Zalecany okres serwisowy to 1 raz na 3 miesiące, czyli 4 razy w roku, minimalnie 2 razy w roku. Eliminuje osiadanie fusów po kawie i zapewnia drożność układu wodnego, zapobiegając w ten sposób obciążeniu pompy do granic jej wydajności. Smarowanie mechanizmów wewnętrznych jest rzeczą oczywistą.

  Jak często wymieniać filtr?

  Jest to kwestia indywidualna, którą zalecamy rozwiązać z technikiem w zależności od modelu ekspresu.

  Ile czasu zajmuje technikowi skontaktowanie się z klientem w sprawie stanu jego ekspresu do kawy?

  W przypadku napraw pogwarancyjnych technik skontaktuje się z Tobą w ciągu 5 dni roboczych.

  Jak często należy czyścić jednostkę zaparzającą?

  Odpowiedź na to pytanie znajduje się w instrukcji obsługi dołączonej do ekspresu do kawy. Jeśli go nie masz, skontaktuj się z info@espressoservis.pl. Zalecamy usuwanie zabrudzeń każdego wieczoru po wyłączeniu ekspresu i przepłukaniu go czystą, letnią wodą.