Wyszukiwanie
Wybierz kategorię
  Menu Zamknij

  Miele

  Miele to niemiecka marka z siedzibą w Gütersloh, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu AGD. Firma została założona w 1899 roku przez braci Carla i Reinharda Miele. Od początku istnienia Miele kładzie nacisk na jakość i innowacyjność swoich produktów.

  Przez dziesięciolecia Miele stała się synonimem niezawodności i wysokiej jakości w dziedzinie sprzętu AGD. Firma zaczęła specjalizować się w szerokiej gamie produktów, obejmującej pralki, zmywarki, piekarniki i oczywiście ekspresy do kawy.

  Filozofia marki Miele:

  Filozofią Miele jest dostarczanie użytkownikom niezawodnych, wydajnych i trwałych urządzeń, które ułatwiają codzienne życie. Firma położyła nacisk na połączenie innowacyjności, ergonomicznego projektu i przyjazności dla środowiska.

  Ekspresy do kawy Miele:

  Ekspresy do kawy Miele znane są ze swojego zaawansowania technologicznego i precyzyjnego wykonania. Niektóre kluczowe cechy ekspresów do kawy Miele mogą obejmować:

  1. Automatyczne przygotowywanie: Ekspresy do kawy Miele często oferują zautomatyzowane funkcje przygotowywania różnych rodzajów kawy, w tym espresso, cappuccino i latte.

  2. Możliwość dostosowania: użytkownicy często mogą dostosować parametry parzenia kawy do swoich preferencji, w tym stopień mielenia kawy, moc i ilość.

  3. Innowacyjna technologia: Miele wdraża najnowsze technologie, aby osiągnąć optymalną wydajność, w tym wysokie ciśnienie, precyzyjną temperaturę wody i innowacyjne systemy mielenia.

  4. Elegancki design: Ekspresy do kawy Miele są często projektowane z naciskiem na estetykę i elegancję, co oznacza, że ​​nie tylko zapewniają doskonałą funkcjonalność, ale także stanowią atrakcyjny dodatek do kuchni.

  5. Prostota obsługi: Pomimo całej złożoności technologicznej Miele stara się zachować prostotę obsługi, aby nawet zwykli użytkownicy mogli w pełni korzystać ze swoich ekspresów do kawy.

  Ogółem ekspresy do kawy Miele nawiązują do dziedzictwa wysokiej jakości niemieckich urządzeń i stanowią połączenie innowacji technologicznych, eleganckiego wzornictwa i niezawodnego działania.

  Sortuj po
  Wyświetl na stronie
  Obrazek Zestaw naprawczy Saeco XS

  Zestaw naprawczy Saeco XS

  2001
  Zestaw naprawczy XS składa się z trzech uszczelek, patrz zdjęcie. Uszczelki na dyszy wylotowej zużywają się dość szybko ze względu na ruchome części i powinny być regularnie wymieniane. Jeśli uszczelki te nie są już sprawne, podczas dozowania kawy do tacki ociekowej będzie spływać stosunkowo duża ilość wody. Uszczelki należy regularnie smarować smarem silikonowym.
  41,80 zł
  W magazynie
  Obrazek O pierścień dyszy wylotowej 0050-20

  O pierścień dyszy wylotowej 0050-20

  10207
  Jeśli O-ring na dyszy wylotowej przestanie prawidłowo przeciekać, stosunkowo duża ilość wody będzie spływać do tacki ociekowej podczas kapania kawy. Uszczelki należy regularnie smarować smarem silikonowym. Zakres dostawy: 1x O-ring pokazany na zdjęciu
  15,80 zł
  W magazynie
  Obrazek O pierścień dyszy wylotowej 0080-20

  O pierścień dyszy wylotowej 0080-20

  10209
  Jest to uszczelka na górnej części gwintu dyszy wylotowej Saeco. Materiał jest wykonany z silikonu i jest bezpieczny dla żywności. O-ringi na dyszy wylotowej Saeco zużywają się dość szybko z powodu naprężeń mechanicznych i dlatego powinny być regularnie wymieniane. Zakres dostawy.
  15,80 zł
  W magazynie
  Obrazek O pierścień dyszy wylotowej 0090-20

  O pierścień dyszy wylotowej 0090-20

  10208
  Uszczelki dyszy wylotowej zużywają się dość szybko ze względu na ruchome części i powinny być regularnie wymieniane. Jeśli uszczelki te nie są już w dobrym stanie, podczas dozowania kawy do tacki ociekowej będzie spływać stosunkowo duża ilość wody. Uszczelki powinny być regularnie smarowane smarem silikonowym. Zakres dostawy: 1x uszczelka pokazana na zdjęciu
  16,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Uszczelnienie jednostki centralnej

  Uszczelnienie jednostki centralnej

  10219
  W jednostce centralnej Siemens Surpresso ten pierścień z rowkiem uszczelnia dolny tłok tłoka. Zakres dostawy: 1x pierścień, jak pokazano na ilustracji.
  29,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Uszczelnienie jednostki centralnej

  Uszczelnienie jednostki centralnej

  15207
  U-ring jest umieszczany jako uszczelka na dolnym tłoku lub pod białą pokrywą jednostki zaparzającej BSH. U-ring nadaje się do jednostek zaparzających następujących w pełni automatycznych ekspresów do kawy Bosch, Siemens, Neff i Gaggenau. Zakres dostawy: 1x uszczelka U-ring, jak pokazano na ilustracji.
  29,80 zł
  W magazynie u dostawcy 10 dní
  Obrazek Uszczelnienie jednostki centralnej

  Uszczelnienie jednostki centralnej

  15206
  U-ring pasuje do następujących w pełni automatycznych ekspresów do kawy Bosch, Siemens, Neff i Gaggenau. U-ring służy jako uszczelka w zaworze spustowym (nr katalogowy BSH: 622087), zaworze pary (nr katalogowy BSH: 653094 / 653094B), zaworze pary (nr katalogowy BSH: 653550) i różnych zaworach ceramicznych.
  29,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Zacisk węża

  Zacisk węża

  5470
  Wszystkie węże i złącza z żelaznym lub plastikowym pierścieniem na końcu są mocowane za pomocą tego zacisku. Zakres dostawy: 1x zacisk węża, jak pokazano na ilustracji.
  7,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Uszczelka zbiornika wody Saeco

  Uszczelka zbiornika wody Saeco

  10206
  Ta uszczelka wargowa znajduje się w prawie wszystkich w pełni automatycznych ekspresach do kawy Saeco firm Bosch, Siemens, Solis, Krups, Rotel itp. z boku urządzenia pod zbiornikiem wody. Zalecamy regularną wymianę tej części zamiennej, w przeciwnym razie woda będzie powoli, ale stale wyciekać ze zbiornika do i pod urządzenie, powodując dalsze uszkodzenia. Zakres dostawy.
  39,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Zawór spustowy do ekspresów do kawy

  Zawór spustowy do ekspresów do kawy

  71954
  Zawór spustowy do ekspresów do kawy Nivona, Miele, Rotel, Melitta
  219,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Zawór wlotowy CJ

  Zawór wlotowy CJ

  15056
  To złącze wlotowe jest dostarczane z uszczelkami wymaganymi do instalacji i znajduje się z boku jednostki parzenia. Część zamienna jest przymocowana do komory parzenia za pomocą śruby i jest odpowiednia dla ekspresów do kawy wymienionych poniżej.
  99,80 zł
  W magazynie