Wyszukiwanie
Wybierz kategorię
  Menu Zamknij

  Serwis ekspresów do kawy

  Nasza firma EspressoServis od ponad 10 lat świadczy serwis i regularną konserwację wszystkich typów ekspresów do kawy.

  Specjalizujemy się w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych ekspresów do kawy, ich czyszczeniu oraz regularnej konserwacji.

  Serwis ekspresów do kawy jest równie ważny jak ich naprawy. U nas możesz zamówić serwis ekspresów do kawy różnych marek, na który składa się:

  • Czyszczenie
  • Poprawki
  • Dostosowanie
  • Wymiana niektórych ważnych komponentów

  Dzięki tej usłudze Twój ekspres do kawy będzie zawsze sprawny, zdrowy, a przede wszystkim nadal będziesz mógł cieszyć się doskonałym smakiem kawy.


  Zapewniamy serwis pogwarancyjny ekspresów do kawy Nivona, Delonghi, Philips, Saeco, Jura, Gaggia, Siemens, Beko i wielu innych marek, które należą do najchętniej kupowanych. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i uniknąć konieczności zakupu nowego ekspresu do kawy lub jego najważniejszych części, wybierz serwis ekspresów do kawy zlecony przez profesjonalistów.

  W ramach serwisu kawowego zapewniamy:

  • Konserwacja ekspresów do kawy
  • Serwis gwarancyjny ekspresów do kawy
  • Serwis pogwarancyjny ekspresów do kawy
  • Odkamienianie ekspresów do kawy

  Kurs naprawy ekspresu do kawy

  1. Transport ekspresu do serwisu / przyjęcie do naprawy: W zależności od wybranej opcji transportu technik przyjmie ekspres do naprawy i wystawi Potwierdzenie przyjęcia do naprawy.
  2. Diagnostyka i lokalizacja wady: Po przyjęciu do naprawy pogwarancyjnej przeprowadzana jest wstępna diagnoza i lokalizacja usterki, sporządzany jest budżet cenowy obejmujący m.in. lista części zamiennych.
  3. Budżet cenowy naprawy: Przygotowany budżet cenowy prześlemy na kontaktowy adres e-mail do akceptacji.
  4. Naprawa ekspresu do kawy: W oparciu o zatwierdzony budżet cenowy naprawimy ekspres do kawy. Integralną częścią jest regulacja i czyszczenie ekspresu do kawy.
  5. Test końcowy: po zakończeniu naprawy przeprowadzany jest test wyjściowy funkcjonalności, z którego pobierana jest dokumentacja zdjęciowa i wideo.
  6. Przekazanie z powrotem do klienta: Po zakończeniu naprawy ekspres jest dostarczany z powrotem do klienta wybranym przez klienta środkiem transportu.

  Często zadawane pytania dotyczące naszych usług

  Czy naprawiacie ekspresy do kawy również w gospodarstwach domowych?

  Tak, w serwisie pogwarancyjnym naprawiamy wszystkie typy ekspresów automatycznych. Technik przyjedzie z najbliższego miejsca, w zależności od lokalizacji, i dotrze do Ciebie w ciągu 3-5 dni roboczych po wcześniejszym ustaleniu.

  Jakie są ceny napraw?

  Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie. W pierwszej kolejności technik musi zdiagnozować i zlokalizować usterkę, a następnie poinformować Cię o zakresie uszkodzeń i cenie. Oczywistą rzeczą jest kompleksowy przegląd ekspresu do kawy i zalecenie technika.

  Dlaczego konserwacja, którą wykonujemy w domu zgodnie z instrukcją, nie jest wystarczająca?

  Miejsca, do których nie można dotrzeć podczas rutynowej konserwacji, są prawie niedostępne. Czyszczenie wykonujemy profesjonalnymi środkami, na koniec technik dopasowuje ekspres do kawy, której używasz i oczywiście sprawdzamy szczelność układu wodnego.

  Jak często odkamieniać?

  Zalecamy dokładne odkamienianie raz w miesiącu za pomocą naszego zalecanego środka do usuwania rdzy i kamienia.

  Jak często serwisować ekspres do kawy?

  Zalecany okres międzyobsługowy to 1 raz na 3 miesiące, zatem 4 razy w roku, minimalnie 2 razy w roku. Eliminuje osiadanie fusów po kawie i zapewnia drożność układu wodnego, zapobiegając w ten sposób obciążeniu pompy do granic jej wydajności. Smarowanie mechanizmów wewnętrznych jest rzeczą oczywistą.

  Jak często wymieniać filtr?

  Jest to kwestia indywidualna, którą zalecamy rozwiązać z technikiem w zależności od modelu ekspresu.

  Ile czasu zajmuje technikowi skontaktowanie się z klientem w sprawie stanu jego ekspresu do kawy?

  W przypadku napraw pogwarancyjnych technik skontaktuje się z Tobą w ciągu 5 dni roboczych.

  Jak często należy czyścić jednostkę zaparzającą?

  Odpowiedź na to pytanie znajduje się w instrukcji obsługi dołączonej do ekspresu do kawy. Jeśli go nie masz, napisz na adres info@espressoservis.pl . Zalecamy usuwanie zabrudzeń każdego wieczoru po wyłączeniu ekspresu i przepłukaniu go czystą, letnią wodą.