Wyszukiwanie
Wybierz kategorię
  Menu Zamknij

  Siemens

  Siemens, jedna z najważniejszych i najdłużej działających niemieckich firm, może poszczycić się bogatą historią i szeroką gamą produktów, w tym ekspresów do kawy. Poniżej znajduje się opis marki Siemens wraz z krótką historią:

  Historia marki Siemens:

  Siemens został założony w 1847 roku w Berlinie przez Wernera von Siemensa i Johanna Georga Halska. Pierwotnie specjalizowali się w technologii telekomunikacyjnej i sprzęcie elektrycznym. W ciągu ponad 170 lat swojego istnienia Siemens stał się światowym gigantem w dziedzinach przemysłu, energetyki, opieki zdrowotnej, transportu i sprzętu AGD.

  Ekspresy do kawy Siemens:

  Ekspresy do kawy Siemens są częścią szerokiej oferty sprzętu AGD tej marki. Ta kategoria urządzeń wyróżnia się połączeniem innowacyjnej technologii i wyrafinowanego designu. Oto kilka kluczowych elementów:

  1. Innowacja i technologia: Ekspresy do kawy marki Siemens są wyposażone w zaawansowane technologie umożliwiające optymalne przygotowanie kawy. Obejmuje to czujniki monitorujące jakość kawy, precyzyjne ustawienia temperatury i ciśnienia oraz inne innowacyjne funkcje.

  2. Różnorodność modeli: Siemens oferuje szeroką gamę ekspresów do kawy, w tym automatyczne ekspresy do kawy, drippery i inne warianty. Dzięki temu klienci mogą wybrać dokładnie taki model, który odpowiada ich potrzebom.

  3. Nowoczesny design: ekspresy do kawy marki Siemens są estetyczne i pasują do nowoczesnego designu. Czyste linie, wysokiej jakości materiały i precyzyjny design to typowe cechy ich wyglądu.

  4. Łatwa obsługa: Siemens kładzie nacisk na prostotę obsługi. Intuicyjne panele sterowania i łatwe ustawienia pozwalają użytkownikom szybko i wygodnie przygotować ulubioną kawę.

  5. Jakość i niezawodność: Marka Siemens utrzymuje wysoki standard jakości wszystkich swoich produktów, w tym ekspresów do kawy. Oznacza to, że klienci mogą oczekiwać od swojego urządzenia niezawodnego działania i długiej żywotności.

  Podsumowując, można powiedzieć, że ekspresy do kawy marki Siemens niosą ze sobą dziedzictwo wieloletniego ducha innowacyjności firmy i oferują użytkownikom doskonałe wrażenia z przygotowywania kawy w połączeniu z nowoczesnym designem i niezawodnością.

  Sortuj po
  Wyświetl na stronie
  Obrazek Pompa CP3 230V/65W/50Hz

  Pompa CP3 230V/65W/50Hz

  556806
  Pompa CP3 do ekspresów do kawy
  199,80 zł
  W magazynie u dostawcy 10 dní
  Obrazek Pompa CP4 230V/70W/50Hz

  Pompa CP4 230V/70W/50Hz

  557223
  Dostawa: 1x pompa CP4/SP 230V/70W/50Hz
  201,80 zł
  W magazynie u dostawcy 10 dní
  Obrazek Klucz do filtra wody

  Klucz do filtra wody

  5110
  15,80 zł
  W magazynie u dostawcy 10 dní
  Obrazek Zawór spustowy do ekspresów do kawy Nivona

  Zawór spustowy do ekspresów do kawy Nivona

  61001
  Zawór spustowy do ekspresów do kawy Siemens, Nivona, Bosch
  199,60 zł
  W magazynie
  Obrazek Zestaw naprawczy jednostki centralnej Siemens

  Zestaw naprawczy jednostki centralnej Siemens

  15129
  Zakres dostawy: 1x uszczelka wargowa na tłoku 1x O-ring złącza wlotowego 1x O-ring dyszy wylotowej 1x O-ring rury wznoszącej) 1x 6g smaru silikonowego
  99,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Zestaw naprawczy Siemens XL

  Zestaw naprawczy Siemens XL

  15064
  Ten zestaw zawiera wszystkie ważne uszczelki, śruby i zaciski, które są niezbędne do konserwacji w pełni automatycznego ekspresu Siemens Supresso.
  204,20 zł
  W magazynie
  Obrazek Zestaw naprawczy Saeco L

  Zestaw naprawczy Saeco L

  15126
  Ten niewielki zestaw konserwacyjny zawiera wszystkie uszczelki potrzebne do naprawy zaparzacza Saeco Magic lub Royal. Zalecamy nasmarowanie o-ringów dołączonym smarem silikonowym.
  56,00 zł
  W magazynie
  Obrazek Zestaw naprawczy Saeco XL Royal, Magic

  Zestaw naprawczy Saeco XL Royal, Magic

  15048
  ZESTAW KONSERWACYJNY XL DO SAECO MAGIC A ROYAL Zestaw składa się z różnych uszczelek do ekspresu do kawy i zespołu zaparzającego, a także zaworu crema zespołu zaparzającego.
  97,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Zestaw naprawczy Saeco XXL

  Zestaw naprawczy Saeco XXL

  15052
  Uszczelki, o-ringi, zawór crema i smar silikonowy do konserwacji w pełni automatycznych ekspresów do kawy Saeco Magic, Royal i Stratos oraz ich grup zaparzających. Zestaw konserwacyjny do uszczelniania w pełni automatycznych ekspresów do kawy Saeco.
  150,00 zł
  W magazynie
  Obrazek Zawór wylotowy Siemens/Bosch

  Zawór wylotowy Siemens/Bosch

  606442
  Zawór wylotowy do w pełni automatycznych ekspresów do kawy Zakres dostawy: 1x zawór wylotowy, jak pokazano na ilustracji
  59,00 zł
  W magazynie
  Obrazek Wylot jednostki centralnej

  Wylot jednostki centralnej

  996530009825
  Czarna dysza wlotowa jest przykręcana do dolnej części zaparzacza Saeco i podłączana do dyszy wylotowej. Zakres dostawy: 1x czarna dysza wlotowa z o-ringiem, jak pokazano na rysunku Zawsze dostarczana jest najnowsza wersja.
  59,00 zł
  W magazynie
  Obrazek O pierścień dyszy wylotowej 0050-20

  O pierścień dyszy wylotowej 0050-20

  10207
  Jeśli O-ring na dyszy wylotowej przestanie prawidłowo przeciekać, stosunkowo duża ilość wody będzie spływać do tacki ociekowej podczas kapania kawy. Uszczelki należy regularnie smarować smarem silikonowym. Zakres dostawy: 1x O-ring pokazany na zdjęciu
  15,80 zł
  W magazynie
  Obrazek O pierścień dyszy wylotowej 0080-20

  O pierścień dyszy wylotowej 0080-20

  10209
  Jest to uszczelka na górnej części gwintu dyszy wylotowej Saeco. Materiał jest wykonany z silikonu i jest bezpieczny dla żywności. O-ringi na dyszy wylotowej Saeco zużywają się dość szybko z powodu naprężeń mechanicznych i dlatego powinny być regularnie wymieniane. Zakres dostawy.
  15,80 zł
  W magazynie
  Obrazek O pierścień dyszy wylotowej 0090-20

  O pierścień dyszy wylotowej 0090-20

  10208
  Uszczelki dyszy wylotowej zużywają się dość szybko ze względu na ruchome części i powinny być regularnie wymieniane. Jeśli uszczelki te nie są już w dobrym stanie, podczas dozowania kawy do tacki ociekowej będzie spływać stosunkowo duża ilość wody. Uszczelki powinny być regularnie smarowane smarem silikonowym. Zakres dostawy: 1x uszczelka pokazana na zdjęciu
  16,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Uszczelka pompy Saeco

  Uszczelka pompy Saeco

  10106
  O-ring znajduje się po stronie ciśnieniowej i uszczelnia między pompą a przyłączem pompy. Nadaje się do wszystkich ekspresów do kawy i espresso z pompą wodną Ulka. Zakres dostawy: 1x uszczelka jak na zdjęciu
  10,20 zł
  W magazynie
  Obrazek Uszczelnienie jednostki centralnej

  Uszczelnienie jednostki centralnej

  15207
  U-ring jest umieszczany jako uszczelka na dolnym tłoku lub pod białą pokrywą jednostki zaparzającej BSH. U-ring nadaje się do jednostek zaparzających następujących w pełni automatycznych ekspresów do kawy Bosch, Siemens, Neff i Gaggenau. Zakres dostawy: 1x uszczelka U-ring, jak pokazano na ilustracji.
  29,80 zł
  W magazynie u dostawcy 10 dní
  Obrazek Uszczelnienie jednostki centralnej

  Uszczelnienie jednostki centralnej

  15206
  U-ring pasuje do następujących w pełni automatycznych ekspresów do kawy Bosch, Siemens, Neff i Gaggenau. U-ring służy jako uszczelka w zaworze spustowym (nr katalogowy BSH: 622087), zaworze pary (nr katalogowy BSH: 653094 / 653094B), zaworze pary (nr katalogowy BSH: 653550) i różnych zaworach ceramicznych.
  29,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Uszczelnienie jednostki centralnej

  Uszczelnienie jednostki centralnej

  10219
  W jednostce centralnej Siemens Surpresso ten pierścień z rowkiem uszczelnia dolny tłok tłoka. Zakres dostawy: 1x pierścień, jak pokazano na ilustracji.
  29,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Zestaw naprawczy CJ Bosch Vero i Siemens EQ

  Zestaw naprawczy CJ Bosch Vero i Siemens EQ

  15198
  Zestaw konserwacyjny z uszczelkami i pierścieniami rowkowanymi do jednostki parzenia w pełni automatycznych ekspresach do kawy Bosch Vero i Siemens EQ. Zakres dostawy: 1x O-ring do tłoka jednostki parzenia na górze 2x O-ring do przyłącza wlotowego jednostki parzenia 1x tłok jednostki parzenia z U-ringiem na dole 2x zawory i złącza U-ring 1x tubka smaru silikonowego 6g
  99,80 zł
  W magazynie
  Obrazek Zestaw naprawczy jednostki centralnej Siemens

  Zestaw naprawczy jednostki centralnej Siemens

  15127
  Dzięki temu niewielkiemu zestawowi konserwacyjnemu można przeprowadzić remont jednostki spalinowej. Zestaw części zamiennych z 3 o-ringami i tubką smaru silikonowego bezpiecznego dla żywności.
  74,40 zł
  W magazynie